WeTransfer ile Dosya Gönder (Kalite Baskı)
Paytr ile Güvenle, Taksitle Öde Ücretsiz Kargo* Profesyonel Tasarım

Sepetim    0 0,00 TL
Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldiniz Giriş / Üye Ol.

WeTransfer ile Dosya Gönder

WETRANSFER ile baskıya nasıl dosya gönderilir?

Çalışma Yükle bölümünden çok yüksek boyutta dosya gönderimi sorun çıkarabilir. 100 mb üstü çalışma projelerinin WETRANSFER ile gönderilmesini daha uygun buluyoruz.

Çalışma Göndermeniz gereken mail adresimiz: dosya[a]kalitebaski.com   ( siz  [a] yerine @ işareti kullanın )

WeTransfer dosya gönderimi Resimli Anlatım

www.wetransfer.com adresine girin. Açılan ilk ekranda kabul ediyorum. Düğmesine Tıklayın.

İkinci aşamada dosyalarınızı + Dosyalarınızı Ekleyin bağlantısına tıklayarak dosyanızı bilgisayarınızdan seçin. Alıcı posta adresine: dosya[a]kalitebaski.com yazın ( [a] yerine @ işareti kullanın. spamdan korunmak adına adresimizi bu şekilde yazdık.) kendi adresinizi ve varsa açıklamanızı yazdıktan sonra aktar düğmesi aktifleşecektir. Aktar düğmesine basıp transfer işletminin başlamasını sağlayın.


Aktarım işlemi başladıktan sonra transfer bitene kadar tarayıcınızı kapatmayınız.Yardıma ihtiyacınız olursa : 0850 532 2023

Wetransfer’den gönderdiğim dosyaya ait özellikleri nasıl belirleyeceğim?

Çalışma yükle menüsünden ilgili projenin daha düşük boyuttaki önizleme görselini yükleyerek çalışmanıza ilişkin özellikleri belirleyin. Daha sonra sipariş açıklamasına dosyayı gönderdiğiniz mail hesabının adresini yazın. Böylelikle gelen yükleme bağlantısının ilgili siparişle ilişkili olduğunu daha rahat anlamış olacağız.

Kalite Baskı online matbaa, online tasarım platformu 2005© Ayhaner Medya ticari markasıdır. Tüm Hakları Saklıdır.
Mağazamızda bulunan tasarım ve tasarım içerikleri izinsiz kullanılamaz, taklit edilemez. İçeriklerden herhangi birinin telif haklarınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız lütfen bildiriniz
                 

0850 532 2023 Kalite Baskı