Sıkça Sorulan Sorular (Kalite Baskı)
Paytr ile Güvenle, Taksitle Öde Ücretsiz Kargo* Profesyonel Tasarım

Sepetim    0 0,00 TL
Alışveriş sepetiniz boş!

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular


- Siparişim ne zaman elime ulaşır?


Üretim ve gönderim süreleri  ürünlere göre değişiklik göstermektedir. Siparişinizdeki ürünün üretim süresini kendi sayfasından görebilirsiniz.


- Siparişimi Kalitebaski merkezinden alabilir miyim?


Hayır, tüm siparişler kargo ile belirttiğiniz adrese gönderilmektedir.


- Baskıda herhangi bir sorun olursa iade yapılabiliyor mu?


Kalitebaski tarafından oluşan sorunlarda iade yapılabilir, ödemeniz vergiler kesildikten sonra geri ödenir. Tasarım hataları ve metinlerde oluşabilecek eksiklikler ve hatalardan sorumlu değildir. Tasarımı tamamen kontrol etmeden onaylamayınız.


- Baskı öncesi herhangi bir kontrol yapıyor musunuz?


Gönderdiğiniz tasarımlar grafikerlerimiz tarafından çözünürlük, yerleşim, kesim payı gibi konularda baskıya uygunluğu açısından kontrol edilir ve gerekli ise düzeltmeler yapılır. Sistemde bulunan hazır tasarım şablonlar baskıya uygun hazırlandıkları için sorun çıkması minimum düzeydedir. Her durumu göz önünde bulundurarak aynı kontroller hazır şablonlar içinde yapılmaktadır.


- Hangi baskı tekniğini kullanıyorsunuz?


Kalitebaski, matbaa işinizin en kaliteli,  istenilen sürede ve uygun fiyata üretilmesi için, ofset baskı, dijital baskı ve organize matbaacılık tekniklerinin hepsini kullanmaktadır.


- Tasarım hizmeti veriyor musunuz?


Kalitebaski, sistemdeki hazır şablonların yanı sıra Özel tasarım hizmetide vermektedir. Özel tasarım ek olarak ücretlendirilmektedir. Kısa bir süreliğine baskı siparişi verdiğiniz işlerde Özel tasarım ücreti alınmayacaktır.


- Ödemem ne zaman tamamlanmış olur?


Ödemenizi internet üzerinden gerçekleştirdiyseniz ödemeniz anında gerçekleşir ve bankadan ödeme onayı bize ulaşır ulaşmaz sizinle mail üzerinden irtibata geçilip detaylar görüşülür.

Kalite Baskı Online Matba, Tasarım, Dijital Baskı Cnc, Lazer Kesim Ürünleri. Tüm Hakları Saklıdır. İçerikler herhangi bir amaçla başka bir sitede yayınlanamaz. © 2017 - Ayhaner Medya Ticari Markası İletişim 0850 532 2023