Hakkımızda (Kalite Baskı)
Paytr ile Güvenle, Taksitle Öde Ücretsiz Kargo* Profesyonel Tasarım

Sepetim    0 0,00 TL
Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldiniz Giriş / Üye Ol.

Hakkımızda

İşimiz işinizi kolaylaştırmak sloganıyla 2014 yılında kurulan Kalite Baskı online matbaa sistemi, özen ve itina gerektiren matbaacılık, dijital baskı ve reklam ürünlerinin sipariş edilmesine kolaylık sağlamak için tasarlandı.

Kalite Baskı'da uzman grafikerlerle sunulan online tasarım hizmeti, Kendi çalışmanızı yapabilmeniz için online tasarım editörü, hazır çalışmaların yüklenip fiyat hesaplaması yapılabilen çalışma yükle sistemi ve ücretsiz sunulan hazır tasarım şablonları baskı ve reklam ürünü siparişlerinin tasarım / fiyat hesaplama / sipariş aşamalarının hızla sonuçlandırılması sağlanmaktadır.

Adımıza yakışır ürünler üreterek müşterilerimize ulaştırmada dikkat ve özen gösteren bir anlayış ile hizmet sunuyoruz. Tedarikçilerimizi titizlikle seçer ürünlerin kalite ve yeterliliğini araştırırız. Profesyonel reklamcı kadromuzla müşterilerimiz için en iyi fikir ve tasarımı sunmak için çalışırız.

Kalite Baskı online matbaa, online tasarım platformu 2005© Ayhaner Medya ticari markasıdır. Tüm Hakları Saklıdır.
Mağazamızda bulunan tasarım ve tasarım içerikleri izinsiz kullanılamaz, taklit edilemez. İçeriklerden herhangi birinin telif haklarınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız lütfen bildiriniz
                 

0850 532 2023 Kalite Baskı